Сообщение об ошибке

Notice: Undefined index: omega в функции fusion_apply_implements() (строка 278 в файле /var/www/o4ki.com.ua/sites/all/modules/fusion_accelerator/fusion_apply/fusion_apply.module).

ККЗ

Контактна корекція зору - це використання контактних лінз, як засоб корекції зору, яке одягається безпосередньо на рогівку ока. Лінзи мають невелику товщину і сферичну форму, дозволяючи зберігати правильне на рогівці, при фізичній активності та кліпанні користувача. Контактні лінзи бувають двух категорій: м`які та жорсткі.

Контактні лінзи.
Сучасні лінзи комфортні при носінні та легкі в догляді, а ще вони покращують життя багатьом людям. Підбір контактних лінз та виписку рецепта на них, необхідно тільки у лікаря після повного дослідження!
Сучасні контактні лінзи використовують для корекції міопії та гиперметропії (сферичні), астигматизма (торичні), пресбіопії (мультифокальні). Кольорові лінзи дуже подобаються тим, хто намагається добре бачити та не ординарно виглядати.

Бувають такі лінзи:
М’які лінзи – найбільш популярні на сьогоднішній день. Виготовляються з гідрогелевих та силікон-гідрогелевих полімерів, з високим складом води в лінзі. Силікон-гідрогель відомий як матеріал, який дозволяє очам «дихати», завдяки високій кисневій проникності.
Жорсткі газопроникні лінзи – виготовляються з матеріалів на основі силікона та мають високий показник проникності для кисню. Вони особливо добре підходять для корекції пресбіопії та високого ступеня астигматизму.

Лінзи на один день – після одного дня носіння таких лінз, необхідно викинути. Це найгігієничний та здоровий режим носіння, непотрібно доглядати та докупати для цього додаткові розчини та аксесуари. Але такі лінзи дорожчі за звичайні.
Лінзи на 2 тижня.
Лінзи на 1 місяц.
Лінзи на 3 місяця.
Традиційні лінзи – від 6 місяців та вище. Це найдешевший варіант, але найгірший з точки зору здоров’я та безпеки.

В наших магазинах Ви зможете замовити необхідні для Вас контактні лінзи та розчини до них.