Сообщение об ошибке

Notice: Undefined index: omega в функции fusion_apply_implements() (строка 278 в файле /var/www/o4ki.com.ua/sites/all/modules/fusion_accelerator/fusion_apply/fusion_apply.module).

Блоги

Окуляри тренажери.

  • Posted on: 29 December 2019
  • By: denis

Про вплив діафрагм на чіткість розглянутого зображення здогадувалися ще в давнину, задовго до винаходу коригуючих окулярів. У наші дні всім відомо, що зменшення кругозору до розмірів точкового отвору в екрані перед оком збільшує глибину фокусної області і тим самим підвищує гостроту зору, в тому числі і при його оптичних дефектах. Однак, варто прибрати екран з діркою, і якість зору відразу ж повернеться до вихідного рівня. Як тільки з'явилися окуляри з лінзами, які виправляють оптичні дефекти по всьому полю зору, потреба в прототипі природним чином відпала.

Захист від синього випрмінення

  • Posted on: 9 August 2019
  • By: denis

Ведучі світові виробники вже приступили до випуску, лінз які знижують негативний вплив штучного синього світла. Лінзи з іноваційним покриттям яке повністю блокують найбільш шкідливу UV-радіацію в діапозоні до 420 нм одночасно пропускаючи "корисне" синє світло, дає більш чітке і глибоке сприйняття кольорів. Це означає, що такі лінзи на 100% захищають око в діапозоні від 400 нм до 450 нм та пропускають тільки "корисне" синє світло, необхідне для збереження природної передачі кольорів.

Цілюща дія сонячного світла на людське око

  • Posted on: 13 January 2012
  • By: Ковтун Александр

Про цілющий вплив сонячного світла на людське око, про його тісній взаємодії & nbsp; органами зору написано предостатньо.
Для того щоб переконатися наскільки вирішальним є вплив світла для людини, зокрема для його очей, досить провести екмперімент: помістити кілька людей, з різними рівнями патологій зору в абсолютно темне приміщення. Те, що в даних умовах, у всіх учасників експерименту будуть однаково незрячими очі - не викличе ні у кого сумнівів.

Неправильно підібраними окулярами можна спровокувати появу дефектів зору

  • Posted on: 13 January 2012
  • By: Ковтун Александр

Які дефекти зору можна спровокувати або посилити неправильно підібраними окулярами
Короткозорість, далекозорість, косоокість та інші. У числі найбільш поширених відхилень від норми, що посилюються через недостатню технічну оснащеність наших окулістів, & ndash; астигматизм. Їм страждають дуже багато людей & ndash; до 30-40% населення, в залежності від регіону.