Сообщение об ошибке

Notice: Undefined index: omega в функции fusion_apply_implements() (строка 278 в файле /var/www/o4ki.com.ua/sites/all/modules/fusion_accelerator/fusion_apply/fusion_apply.module).

Про компанію

Наш колектив - профессіонали своєї справи, майстри в сфері виготовлення оптичної продукції.

Наше завдання якісно зробити окуляри для збереження здоров'я ваших очей, де б Ви не знаходились, за кермом автомобіля, на роботі біля комп'ютера, у відпустці на сонці чи за читанням книги.

Найголовніше щодо виготовлення: строки та ціни мінімальні, адже в наших оптиках є майстерня з кваліфікованими спеціалістами.

Про нашу майстерню.

Для виготовлення медичних окулярів необхідна добре підібрана оправа, достовірний і правильний рецепт на окуляри, окулярні лінзи та сам процес виготовлення, який можливий при точній установці в оптичній майстерні з кваліфікованими спеціалістами.
В оптичних магазинах нашої мережі ви можете замовити ремонт та виготовлення окулярів. Для таких робіт в нашому колективі функціонує власна оптична майстерня. Процес автоматизовано – від комп’ютерного сканування оправи до обробки самої лінзи. Тому якщо необхідно терміново зробити окуляри, наші майстри завжди прийдуть на допомогу.
Наявність сучасного обладнання, великий досвід і високий рівень професіоналізму наших майстрів дозволяють виготовити окуляри будь-якої складності, відновити пошкоджену оправу, провести необхідний ремонт.
Наш колектив співпрацює з іншими оптиками, надаючи їм послуги нашої майстерні.
Висока якість, доступні ціни і стислі терміни виконання – ось що можливо придбати в наших оптиках.

У нас можна знайти:

  • Широкий вибір оправ та діоптрійних лінз.
  • Окуляри з фотохромними, сонцезахисними або з поляризаційними лінзами
  • Підбір окулярів.
  • Окуляри для водіїв.
  • Окуляри з UV захистом.
  • Контактні лінзи, розчини та аксесуарі для них.
  • Окуляри із захистом від шкідливого синього спектру випромінювання (від ламп штучного освітлення, планшетів та телефонів, інших електронних пристроїв).
  • Ремонт окулярів