Сообщение об ошибке

Notice: Undefined index: omega в функции fusion_apply_implements() (строка 278 в файле /var/www/o4ki.com.ua/sites/all/modules/fusion_accelerator/fusion_apply/fusion_apply.module).

Окуляри для комп'ютеpa

Специфіка комп'ютерних окулярів є спеціальне напилення на поверхні лінз. Людям, які щоденно за монітором більше 2-ох годин цей захист вкрай необхідний, адже в процесі роботи на очі впливає електоромагнітне випромінювання. Лінзи для комп'ютерних окулярів нейтралізують такий шкідливий вплив, а також позбавляє від синдрому "сухого ока".
Також існує високий ризик розвитку так званого "комп'ютерного зорового синдрому" (головний біль, тимчасове зниження гостроти зору, подвоєння в очах, зниження працездатності, свербіж в очах, біль в плечах і шиї, відчуття "піску"). Перенапруження очей, що виникає при тривалій роботі на близькій відстані є однією з основних причин виникнення "комп'ютерного зорового синдрому".
Комп'ютерні окуляри є ефективним засобом для профілактики порушень зору при інтенсивній роботі за комп'ютером та різними гаджетами. Лінзи для таких окулярів спеціально створені для запобігання появі "комп'ютерного зорового синдрому". На таких лінзах наносять багатошаровий фільтр, який вибірково поглинає промені синьо--фіолетового спектру. Не чекайте ускладнень, а зверніться до спеціалістів за консультацією, щодо придбання окулярів для роботи за комп'ютером.
У нас ви зможите підібрати необхідні для вас лінзи та зручну оправу для виготовлення ваших особливих комп'ютерних окулярів.
Надаємо перелік лінз для роботи за комп'ютером:

Страницы