Вход

Як ви можете з нами зв'язатися

+38 044 331-67-79 +38 063-036-50-21(19)
+38 067 721-96-37, +38 067 955-95-81 (Viber, Telegram)

Сообщение об ошибке

  • Notice: Undefined index: omega в функции fusion_apply_implements() (строка 278 в файле /var/www/o4ki.com.ua/sites/all/modules/fusion_accelerator/fusion_apply/fusion_apply.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /var/www/o4ki.com.ua/includes/menu.inc).

Окуляри-тренажери

Окуляри-тренажери. Лікарі рекомендують носити такі окуляри не тільки для лікування очних захворювань, пов'язаних з ослабленням зору, але і з метою профілактики їх розвитку. Рекомендоване застосування у таких випадках: короткозорість, далекозорість, пресбиопія, астигматизм різної потології, астенопія - неоднакова сила зору двох очей. Не рекомендовано корегувальні окуляри при косоокості та ністагмі, вони не допоможуть вирішити такі проблеми зі здоров'ям, а можуть лише посилити перебіг хвороби. Категорично заборонено користуватися окулярами при підвищений внутрішньому або внутрішньочерепному тиску.
Головна перевага корекційних окулярів полягає в їх здатності зняти навантаження з напружених очних м'язів і завантажити ослаблі. Результатом такого впливу на орган зору стає зняття втоми. При тривалому і регулярному застосуванні такого використання окулярів можна підвищити гостроту зору. Підсилює лікувальну дію таких окулярів з їх використанням, спеціальні вправи. Тривалість застосування обмежена, необхідна консультація лікаря.
Ми вставимо тренажерні лінзи в будь-яку вибрану вами оправу!