Сообщение об ошибке

Notice: Undefined index: omega в функции fusion_apply_implements() (строка 278 в файле /var/www/o4ki.com.ua/sites/all/modules/fusion_accelerator/fusion_apply/fusion_apply.module).

Цілюща дія сонячного світла на людське око

  • Posted on: 13 January 2012
  • By: Ковтун Александр

Про цілющий вплив сонячного світла на людське око, про його тісній взаємодії & nbsp; органами зору написано предостатньо.
Для того щоб переконатися наскільки вирішальним є вплив світла для людини, зокрема для його очей, досить провести екмперімент: помістити кілька людей, з різними рівнями патологій зору в абсолютно темне приміщення. Те, що в даних умовах, у всіх учасників експерименту будуть однаково незрячими очі - не викличе ні у кого сумнівів.
Є влучний вислів в Біблії: & laquo; світло солодке і добре очам бачити сонце & raquo; (Екклезіаст, 11: 7). Якщо звернутися до медичної енциклопедії, в ній можна знайти визначення очі як & laquo; орган зору, сприймає світлові роздратування & raquo ;.
Лікувальні властивості сонячного світла були відомі ще в давні часи. Наприклад широко відомі цілющі властивості храмів міста Гелиополь (місто Сонця) в Єгипті. У них використовували сонячне світло для лікування людей.
Стародавні єгиптяни знали про силу впливу кольору на людський організм. У деяких храмах, ними були споруджені кольорові зали, в яких вивчали застосування кольору при лікуванні чоловічок організму. Суть одного з методів була в & nbsp; наступному: набполнялі судини фруктовим соком, в якому, за уявленнями єгиптян, містилася енергія бога сонця Ра і поміщали в них дорогоцінні камені одного кольору, з фруктовим соком. Після цього напій давали хворим.
Вченим, який & nbsp; почав досліджувати вплив на організм видимої частини сонячного випромінювання, тобто семи кольорів веселки, американець Д.Стіплер. За відправну точку їм були взяті такі факти: Все живе иа землі нерозривно пов'язане з сонцем. Око - це продовження мозку, його зовнішня частина.
Після проведення багаторічних досліджень, Стиплер зробив висновок, що, коли сонячне світло потрапляє в око, його електромагнітне випромінювання впливає на всі органи і системи, що в кінцевому підсумку призводить до впливу на найважливіші функції організму.
За рахунок чого досягається такий ефект - довгий час залишалося загадкою. Дослідники шукали відповідь перш за все в кількості сонячного випромінювання. Дійсно, від того. скільки часу людина знаходиться на сонці і на якій географічній широті він живе, залежать багато фізіологічні і психічні процеси в його організмі.
Вже давно помічено, що застосування кольору позначається на емоціях і навіть психіці людини. Неспроста, різні кольори людьми сприймаються по-різному: & nbsp; '' Святкові, радісні, веселенькі '' кольору, а також '' похмурі, мрачние'б похмурі 'тони. Виходить, колірна інформація може стимулювати роботу залоз внутрішньої секреції і вироблення самих різних гормонів.
Послідовником Д. СТІПЛЄР, американським психологом, Джейкобом Ліберманом були конкретизовані його ідеї, після чого він став використовувати світло в своїй лікувальній практиці. За 30 років практичної роботи їм було вилікувано від раку, захворювань серця і очей більше п'ятнадцяти тисяч чоловік! Також його методика використовується при лікуванні сексуальних розладів і порушень в роботі імунної системи.
Нам нав'язали думку, що на очі покладено тільки одна задача & mdash; зір. А про те, що вони є & quot; вікнами & quot ;, для вхідного в наше тіло світла нам забули згадати. Доктор Ліберман стверджує, що, світловий промінь проходить по зоровому нерву потрапляє в кілька місць. Одна чатсть потрапляє до відділу головного мозку, де безпосередньо розпізнається зоровий образ. Інша частина потрапляє в гіпоталамус & mdash; відділ мозку, що є центром регуляції ендокринних функцій людського організму. Саме він є центром спраги, голоду, центром, що регулює емоції і поведінку людини, сон і неспання, температуру тіла, кров'яний тиск і т.д.
Усередині гіпоталамуса розташований невеликий орган, що виконує ендокринну функцію, що вважається складовою частиною фотоендокрінной системи, которій прикріплений повідцями до обох зоровим горбах проміжного мозку. Проходячи через нього, світло розщеплюється за кольорами і розподіляється по внутрішніх органах і системам організму. Передбачається, що саме брак певного кольору всередині організму, може призвести до тих чи інших захворювань. Звідси випливає висновок - якщо недолік певної спектральної складової світла викликає хвороби, значить заповнивши саме цю складову Ісскусственная, можна їх вилікувати!
Даним способом, з успіхом можна лікувати захворювання очей, на підтвердження чого є чимало наукових підтверджень.
На початку двадцятого століття, на Нью-Йоркському міжнародному з'їзді офтальмологів, німецький лікар з Бонна Г. Мейер-Швікерат зробив доповідь, в якому виклав, що пацієнтам мають серйозні захворювання зору вдавалося його відновити тим, що вони спостерігали за сонячним заходом. Іншим лікарем, Вільям Бейтс - відомим американським лікарем, розроблений свій метод поліпшення зору, без використання медикаментів. Багато послідовники Вільяма Бейтса, успішно використовують цілющу дію сонячного світла на людське око для відновлення зору, незалежно від ступеня тяжкості захворювання.